Include Popup Delivery Return

Kargo ve Teslimat
Ürünlerin kargoya verilme süresi stoklarımızda olan ürünler için 1-2 iş günüdür.
Stoklarımızda olmayan ürünlerin üretim süreci için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Anlaşmalı firmamız Aras Kargo'dur. Aras Kargo ile SMS haberli olarak ürünler güvenli bir şekilde elinize ulaştırılacaktır.
Kargo takip numaranız mail olarak siparişiniz sonrasında iletilecektir.
Paketiniz kargo firması tarafından size ulaştırıldığında lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünün hasarlı/eksik olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz. Paketiniz açık, yırtık ya da hasarlı gelmesi halinde teslim almayınız. Aksi takdirde sorumluluk alıcıya ait olacaktır.
Siparişini teslim aldıktan sonra, cayma hakkını kullanarak iade etmek isteyen kullanıcılar, “ürün iade prosedürü”ne tabidir. siparişler 7 (yedi) iş günü içerisinde iade edebilir.
İptal etmek için göndereceğiniz e-postada, ürün adı ve iade etme sebebi belirtilmelidir. 16.10 İstanbul mail hesalarından iade edebileceğinize dair onay mesajı almadan, siparişinizi iade etmemelisiniz.
Ürünün iade edilebilmesi için, tahrip edilmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekir. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.

Pre-loader